Kurtyny paskowe


Kurtyny to produkty, które znajdują powszechne zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach. Na szczególną uwagę zasługują tu kurtyny paskowe. Są to kurtyny z pcv, z którymi można spotkać się między innymi w chłodniach, magazynach, czy halach przemysłowych. Dzięki wysokiej jakości materiałom konstrukcyjnym potrafią między innymi ograniczać straty ciepła, redukować poziom hałasu, czy obniżać poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach. Ogólnie rzecz biorąc, optymalizują warunki produkcyjne, czy przechowywania konkretnych grup produktów.
Mówiąc o kurtynach, nie można jednak nie powiedzieć też o tych, które znajdują szerokie zastosowanie w metalurgii. A są to ekrany spawalnicze. Ich cechą charakterystyczną jest przystosowanie do zabezpieczenia przestrzeni pracy spawacza. Ekrany te minimalizują ryzyko naświetleń oczu i poparzeń skóry osób, które na co dzień mają kontakt właśnie ze stanowiskiem tego specjalisty.
Wykonane z wysokiej jakości kurtyny i ekrany to kwestia wygodnej i skutecznej ochrony. Zarówno ludzi, jak i warunków niezbędnych do efektywnej produkcji. Nic więc dziwnego, że spotkać można je w tak wielu miejscach produkcyjnych i usługowych na świecie. I że cieszą się rosnącym uznaniem.

Zobacz polecane: Kurtyna paskowa.